DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

S - clean

GUAa - Jedinečná dezinfekce bez chlóru

Naše společnost S-Clean výhradně používá dezinfekční prostředky

GUAa disinfectant revolution - bezchlórová chemie, dezinfekční prostředky

Produktové řady GUAa jsou díky nově vyvinuté jedinečné technologii revolucí v dezinfekci.

Prim již nehraje pouze bez chlórová bazénová chemie, ale vysoce účinnou dezinfekci nabízí výrobky DEZISAN, které najdete pod řadou GUAa HOME, GUAa PROFI, GUAa FITNESS a GUAa PETS.

Výrobky DEZISAN byly navrženy pro použití prakticky ve všech částech domácnosti od koupelny až po dětský pokoj. Pravidelným používáním  dezinfekčních prostředků si výrazně ozdravíte prostředí kolem vás a snížíte rizika onemocnění, případně jejich přenosu. Všechny výrobky jsou vodou ředitelné roztoky na bázi polymeru PHMG bez obsahu chlóru, alkoholu, aldehydů a fenolů. Jejich aplikaci tedy neprovází nepříjemný pach agresivních chemikálií. Nepoškozují žádné ošetřované materiály (dřevo, plast, textilie, atd.), jsou nehořlavé.

DEZISAN zabezpečí pravidelným používání bakteriální čistotu domácnosti a její dlouhodobou ochranu před mikroorganismy a plísněmi. Eliminuje pachy v pračkách, ledničkách, odpadkových koších.

Jak DEZISAN funguje?

Ošetřením vznikne na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době eliminuje biologické znečištění (bakterie, viry, plísně, houby) na ošetřovaném povrchu, navíc tento povrch ochrání až několik dní a snižuje riziko jeho opětovné kontaminace. Polymerovou vrstvu je možno po předepsané době působení odstranit opláchnutím vodou. V některých případech je to však nežádoucí – zejména tam, kde je biologické zatížení prostor enormní (netýká se povrchů, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami).

Jaké má DEZISAN účinky?

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů – bakterie, viry, plísně, houby (včetně TBC, BVDV virus, Vakcinie Virus, Adenovirus, Poliovirus).


Produktovou řadu GUAa POOL představuje kompletní bazénová chemie bez chlóru, vhodná pro všechny typy bazénů a vířivých van. Dezinfekce domácnosti GUAa HOME zajistí čistou domácnost bez nežádoucích bakterií a zápachu. Pro dezinfekci veřejných zařízení jsou určeny výrobky řady GUAa PROFI. GUAa FITNESS je revoluční řadou v dezinfekci solárií, saun, fitness a wellness zařízení. Produkty pro osobní hygienu s antiseptickou složkou prezentuje řada GUAa HEALTH. Novinkou je řada GUAa PETS, jejíž produkty dezinfikují chovatelská zařízení, pomůcky a veterinární prostory.