DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

S - clean

autokosmetika

 

Autošampon bez vosku 1 litr

Autošampon bez vosku 1 litr    46,00 Kč

Kód 1234

Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů.

Mycí sada: autošampon bez vosku 1 litr a houba JUMBO

Mycí sada: autošampon bez vosku 1 litr + houba JUMBO     80,00 Kč

Kód 1236

Autošampon bez vosku 1000ml:
Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů. Houba mycí JUMBO:
Slouží k mytí automobilů. Boční strana má prohlubně pro prsty pro komfortnější držení a snadnou práci. Jemná struktura zaručuje vysokou savost. Rozměr: 20 x 11,5 x 5,5 cm. Houba většího rozměru.

Mycí sada: autošampon bez vosku 1 litr +  houba DOUBLE

  Mycí sada: autošampon bez vosku 1 litr + houba DOUBLE    80,00 Kč

Kód 1237

Autošampon bez vosku 1000ml:
Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů.Houba mycí DOUBLE:
Výborní savost. Jemná vrstva slouží k závěrečnému vysoušení a hrubá k odstraňování hmyzu bez poškrábání povrchu. Rozměr: 25 x 12 x 8cm.

Mycí sada: autošampon bez vosku 1 litr + houba DOUBLE + letní koncentrát

Mycí sada: autošampon bez vosku 1 litr + houba DOUBLE + letní koncentrát    85,00 Kč

Kód 1337

Autošampon bez vosku 1000ml:
Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů. Houba mycí DOUBLE:
Výborní savost. Jemná vrstva slouží k závěrečnému vysoušení a hrubá k odstraňování hmyzu bez poškrábání povrchu. Rozměr: 25 x 12 x 8cm.

Autošampon bez vosku 500ml

Autošampon bez vosku 500ml     32,00 Kč

Kód 1238

Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů.

Autošampon s voskem 500ml

Autošampon s voskem 500ml    47,00 Kč

Kód 1239

Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů. Obsahuje směs přírodních a syntetických vosků které zajistí ošetřeným plochám vysoký lesk, ochranu a navrací původní barvy.Ideální přípravek po celý rok.

Autošampon s voskem 1 litr

Autošampon s voskem 1 litr    72,00 Kč

Kód 1265

Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů. Obsahuje směs přírodních a syntetických vosků které zajistí ošetřeným plochám vysoký lesk, ochranu a navrací původní barvy.Ideální přípravek po celý rok.

Autošampon s voskem koncentrát 33ml

Autošampon s voskem koncentrát 33ml    18,00 Kč       

Kód 1240

Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů. Obsahuje směs přírodních a syntetických vosků, které zajistí ošetřeným plochám vysoký lesk, ochranu a navrací původní barvy. Ideální přípravek po celý rok.

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba JUMBO    99,00 Kč

Kód 1241

Autošampon s voskem 1000ml:
Vysoce účinný mycí přípravek odstraňující houževnaté nečistoty ze všech vnějších částí osobních a nákladních automobilů i motocyklů. Obsahuje směs přírodních a syntetických vosků, které zajistí ošetřeným plochám vysoký lesk, ochranu a navrací původní barvy. Ideální přípravek po celý rok.Houba mycí DOUBLE:
Výborní savost. Jemná vrstva slouží k závěrečnému vysoušení a hrubá k odstraňování hmyzu bez poškrábání povrchu. Rozměr: 25 x 12 x 8cm.

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba JUMBO + letní koncentrat

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba JUMBO + letní koncentrát     114,00 Kč

Kód 1243

Houba mycí DOUBLE:
Výborní savost. Jemná vrstva slouží k závěrečnému vysoušení a hrubá k odstraňování hmyzu bez poškrábání povrchu. Rozměr: 25 x 12 x 8cm.Letní koncentrát do ostřikovačů 1:100 33ml
Kvalitní mycí kapalina do ostřikovače automobilu obsahující přísady, které spolehlivě odstraní zbytky hmyzu z čelního skla a následně vyčistí.

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba JUMBO + osvěžovač vzduchu DISC

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba JUMBO + osvěžovač vzduchu DISC    149,00 Kč

Kód 1242

Osvěžovač vzduchu:
CD DISK - gelový osvěžovač vzduchu. Vyznačuje se unikátním složením a příjemnou vůní. Ve vyvážené intenzitě provoní váš automobil a navodí pocit svěžesti a uvolnění. Je určen na ventilátorovou mřížku automobilu. Možné druhy vůní:
TUTTI FRUTTI - MELOUN+KIWI - GREEN TEA + CACTUS FLOWER

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba JUMBO + osvěžovač vzduchu DISC +letní koncentrát

Mycí sada: autošampon s voskem 1 litr + houba JUMBO + osvěžovač vzduchu DISC    199,00 Kč

Kód 1244

Letní koncentrát do ostřikovačů 250ml:
Kvalitní mycí kapalina do ostřikovače automobilu obsahující přísady, které spolehlivě odstraní zbytky hmyzu z čelního skla a následně vyčistí.

Čistič klimatizace - 600ml

Čistič klimatizace - 600ml    110,00 Kč

Kód 1245

Vlhké prostředí uvnitř klimatizačních systémů podporuje tvorbu mikroorganizmů, které mohou způsobit nepříjemný zápach a vyvolat příznaky podobné chřipce. Pěnový přípravek dokonale odstraní bakterie, plísně a houby, které se vyskytují ve všech klimatizačních zařízení. Zanechává příjemné a dlouhotrvající aroma. Lze použít ve všech typů osobních a nákladních automobilů, domácnostech, restauracích ( digestoře ), apod.

Čistič klimatizace 150ml

Čistič klimatizace 150ml   251,00 Kč

Kód 1246

K odstranění bakterií, plísní a hub v klimatizačních zařízeních. CarPlan Kleen Air byl vyvinut k odstranění bakterií, plísní a hub, které se vyskytují v klimatizačních zařízeních. Vlhké prostředí uvnitř klimatizačních systémů podporuje tvorbu mikroorganizmů, které mohou způsobit nepříjemný zápach a vyvolat příznaky podobné chřipce. Účinné antibakteriální složky v přípravku Kleen Air vyčistí klimatizační systém za necelých 10 minut a zanechá čisté a svěží prostředí ve Vašem autě.

Autoleštěnka leštící 150ml

Naše cena 89,00 Kč

Kód 1247

Autoleštěnka je vhodná pro všechny druhy nových autolaků včetně metalízy. Leštěnka obsahuje směs vosků, které dodají vysoký lesk a dlouhodobou ochranu. Zjasní a navrací původní barvy.

Autoleštěnka renovační 150ml

Autoleštěnka renovační 150ml    78,00 Kč

Kód 1249

Autoleštěnka je vhodná pro všechny druhy autolaků starších 3 let. Přípravek obsahuje směs vosků a abraziva, která lehce odstraní všechny nečistoty, rez a probarvení laků. Dodají vysoký lesk a dlouhodobou ochranu. Zjasní a navrací původní barvy.

Autoleštěnka leštící ve spreji 400ml

Autoleštěnka leštící ve spreji 400ml    55,00 Kč

Kód 1248

Autoleštěnka je vhodná pro všechny druhy nových autolaků včetně metalízy. Leštěnka obsahuje směs vosků, které dodají vysoký lesk a dlouhodobou ochranu. Zjasní a navrací původní barvy. Snadná a rychlá aplikace.

Leštěnka barevná NANOTEC - černá 500ml

Leštěnka barevná NANOTEC - černá 500ml    309,00 Kč

Kód 1250

NanoTec složení naráz leští a konzervuje povrch laku mikročástečkami nanoskopických vosků. Navázání vrstvy vosku je podpořeno čištěním obsaženými jemných brusnýchmi složkami - výsledkem je optimální vyleštění laku a lesk jako u nového laku. Použití zaručuje plné jasné barvy. Zakrývá rovněž malé škrábance a vybledlá místa. Ochrana trvá minimálně 6 měsíců. Barva: černá. Objem: 500ml.

Leštěnka barevná NANOTEC - červená 500ml

Leštěnka barevná NANOTEC - červená 500ml  309,00 Kč

Kód 1251

NanoTec složení naráz leští a konzervuje povrch laku mikročástečkami nanoskopických vosků. Navázání vrstvy vosku je podpořeno čištěním obsaženými jemných brusnýchmi složkami - výsledkem je optimální vyleštění laku a lesk jako u nového laku. Použití zaručuje plné jasné barvy. Zakrývá rovněž malé škrábance a vybledlá místa. Ochrana trvá minimálně 6 měsíců. Barva: červená. Objem: 500ml.

Leštěnka barevná NANOTEC - modrá 500ml

Leštěnka barevná NANOTEC - modrá 500ml  309,00 Kč

Kód 1253

NanoTec složení naráz leští a konzervuje povrch laku mikročástečkami nanoskopických vosků. Navázání vrstvy vosku je podpořeno čištěním obsaženými jemných brusnýchmi složkami - výsledkem je optimální vyleštění laku a lesk jako u nového laku. Použití zaručuje plné jasné barvy. Zakrývá rovněž malé škrábance a vybledlá místa. Ochrana trvá minimálně 6 měsíců. Barva: modrá. Objem: 500ml.

Leštěnka barevná NANOTEC - stříbrná 500ml

Leštěnka barevná NANOTEC - stříbrná 500ml   309,00 Kč

Kód 1252

NanoTec složení naráz leští a konzervuje povrch laku mikročástečkami nanoskopických vosků. Navázání vrstvy vosku je podpořeno čištěním obsaženými jemných brusnýchmi složkami - výsledkem je optimální vyleštění laku a lesk jako u nového laku. Použití zaručuje plné jasné barvy. Zakrývá rovněž malé škrábance a vybledlá místa. Ochrana trvá minimálně 6 měsíců. Barva: stříbrná. Objem: 500ml.

Leštěnka barevná NANOTEC - zelená 500ml

Leštěnka barevná NANOTEC - zelená 500ml   309,00 Kč

Kód 1254

NanoTec složení naráz leští a konzervuje povrch laku mikročástečkami nanoskopických vosků. Navázání vrstvy vosku je podpořeno čištěním obsaženými jemných brusnýchmi složkami - výsledkem je optimální vyleštění laku a lesk jako u nového laku. Použití zaručuje plné jasné barvy. Zakrývá rovněž malé škrábance a vybledlá místa. Ochrana trvá minimálně 6 měsíců. Barva: zelená. Objem: 500ml.

Leštěnka barevná se 3 typy vosků MODRÁ

Leštěnka barevná se 3 typy vosků MODRÁ   199,00 Kč

Kód 1255

Pro všechny laky včetně metalíz a perleťových laků. Směsi všech odstínů černé. Barevná leštěnka Triplewax Color Polish je ideální výrobek, pomocí kterého vyčistíte, obnovíte a naleštíte své auto.

Speciální směs polymerů, pigmentem zabarvené pryskyřice a leštící technologie snadno odstraňuje povrchovou oxidaci, skvrny a drobné škrábance.

Leštěnka barevná se 3 typy vosků STŘÍBRO

  Leštěnka barevná se 3 typy vosků STŘÍBRO    199,00 Kč

Kód 1256

Leštěnka barevná se 3 typy vosků ZELENÁ

Leštěnka barevná se 3 typy vosků ZELENÁ   199,00 Kč

Kód 1257

Leštěnka se 3 typy vosků na metalízu

Leštěnka se 3 typy vosků na metalízu    129,00 Kč

Kód 1258

Čistič potahů a koberců 600ml

Čistič potahů a koberců 600ml   110,00 Kč

Kód 1261

Silně pěnový čistící přípravek, který rychle a účinně odstraňuje hluboko usazené nečistoty a špínu ze všech druhů polstrování, kůže a veluru včetně koberců, sedadel a doplňků. Je antistatický a zabraňuje opětovnému znečištění. Přípravek zanechává svěží vůni.

Čistič motorů 500ml

Čistič motorů 500ml    70,00 Kč

Kód 1260

Vysoce účinný přípravek určený pro studené odmašťování všech omyvatelných materiálů. Důkladně odmašťuje plochy motorů a strojních zařízeních – plastové díly, gumové hadice, dílenské podlahy, apod. Odstraňuje bezezbytku všechny druhy nečistot ( olej, asfalt, apod ). Na oživení a ochranu ploch použijte MULTI PROTEC.

Odstraňovač asfaltových skvrn 500ml

Odstraňovač asfaltových skvrn 500ml    75,00 Kč

Kód 1262

Vysoce účinná směs aktivních látek určená pro okamžité odstranění všech nevzhledných skvrn od asfaltu, oleje, hmyzu, apod. Důkladně vyčistí plastové, chromové, lakované a keramické plochy aniž by došlo k narušení ošetřovaného povrchu. Lze použít např. na nárazníky, litá kola, chromové díly, karoserie vozu, keramické dlažby a obklady, apod.

Fix na opravu laku 7,4ml

Fix na opravu laku 7,4ml    59,00 Kč

Kód 1263

Škrábance na autě jsou minulostí!
Máte poškrábaný lak na autě od větví, kamínku a jiných věcí?
Obešel Vám někdo auto na parkovišti? Nyní existuje revoluční řešení.
Korekční tužka FIX IT PRO PEN.
Tato tužka umí vaše menší škrábance na autě naprosto zneviditelnit. Postup je jednoduchý.
Protřepte pořádně PERO a přejeďte škrábnutá místa. Nános rychle zaschne, poté odstraňte zbytky nánosu a je hotovo. Škrábnutí zmizela a auto je opět krásné.
Lze aplikovat na všechny barvy laku!
Zkuste to a přesvědčte se o neuveřitelné účinnosti a jednoduchosti sami!!!

- 1 FIX IT PRO PEN v dárkovém balení (blistr)

Jelenice přírodní 30 x 45cm

Jelenice přírodní 30 x 45cm   129,00 Kč

Kód 1264

Jelenice jsou nepostradatelným pomocníkem pro každého motoristy. Pro svou silnou schopnost vstřebávat vodu a nezanechávat šmouhy (tím podporuje vlastní lesk laku nebo použitého vosku) jsou ideální pro utření a vysoušení důkladně umytého a opláchnutého povrchu Vašeho automobilu. Jsou vhodné i pro použití v domácnostech, kancelářích atd. Čistí a leští sklo, keramiku.... 

Jelenice syntetická 35 x 40cm

Jelenice syntetická 35 x 40cm    29,00 Kč

Kód 1365

Leštěnka na kovové povrchy 150g

Leštěnka na kovové povrchy 150g    79,00 Kč

Kód 1266

K odstraňování lehkých škrábanců, zašlého lesku a otisků prstů. T-Cut Metal Polish je víceúčelový čistící přípravek, který byl specielně vyvinut k odstraňování lehkých škrábanců, zašlého lesku a otisků prstů. Přípravek zanechává výjimečně vysoký lesk. Vzhled hlubokých škrábanců se po každém použitím zlepší nebo dojde k jejich odstranění. Jedinečná abrazivní formule odstraňuje všechny povrchové nečistoty a znečišťující látky a zanechá povrch kovů jako zbrusu nový. Používejte na všechny druhy slitin, měď, chrom a mosaz v autě, na lodích, v karavanech a domácnosti, abyste dosáhli výjimečného obnoveného lesku.

Obnova laku MicroTec 500ml

Obnova laku MicroTec 500ml    99,00 Kč

Kód 1267

Přípravek pro nevýrazný a vybledlý lak auta. Díky obsahu jemných mikro brusných složek odstraňuje vrstvy starého a vybledlého laku.

Houba na mytí kol a disků automobilů

Houba na mytí kol a disků automobilů    15,00 Kč

Kód 1268

Speciální houba s pevnou stranou pro intenzivní čištění a měkká část pro čištění s vysokou savostí.

Vhodná pro všechna ocelová a litá kola.

Velikost: 7,5x13x2,2cm.

Čistič kol 500ml

Čistič kol 500ml     55,00 Kč

Kód 1269

Směs látek, které snadno a bez námahy odstraní houževnaté nečistoty ze všech druhů disků kol.

Ošetřeným plochám navrací původní vzhled. Odstraňuje všechny druhy nečistot ( brzdný prach, olej, apod. ).

Speciální složení zajišťuje antikorozní ochranu.

Nestříkejte na lakované plastové plochy ( poklice ).

Ochrana disků kol NanoTec 250ml

Ochrana disků kol NanoTec 250ml    135,00 Kč

Kód 1270

Zajišťuje trvalý zcela nový vzhled Vašich disků kol. Vhodné na všechny hliníkové, ocelové, pochromované a leštěné disky kol. Kombinuje vysoce kvalitní přírodní a syntetické vosky Nigrin a nabízí tím 6 měsíců ochrany pro Vaše disky kol. Zajišťuje, že i ty nejodolnější a nejagresivnější půdy jdou snadno odstranit z ráfku.
Nabízí 6 měsíční ochranu a redukuje náklady na ošetřování, předchází intenzivně znečištění a stárnutí disků kol.
- vytváří dlouhotrvající odpudivost proti znečištění a též proti agresivnímu brzdovému prachu, oleji a tukům
- ulehčuje zřetelně další čištění
Použití :
- dobře protřepat před použitím.
- na znečištěné nebo leštěné místo naneste hadříkem tenkou vrstvou.
- politura vyschne po chvili
- Poznámka: Nepoužívejte na přímém slunci. Chraňte před mrazem.

Antifog 250ml

Antifog 250ml   64,00 Kč

Kód 1271

Ošetřuje sklo a brání jeho zamlžování. Zajišťuje dokonalý průhled po delší dobu. Používá se na vnitřní plochy autoskel a na všechna zrcadla. Časté používání přípravku zvyšuje odolnost skla vůči opětovnému zamlžování.

MULTIPRO CLEANER 500ml

MULTIPRO CLEANER 500ml    39,00 Kč

Kód 1273

Universální směs látek na všechny omyvatelné plochy ( sklo, plast, vinyl, chrom, dřevo, sklo, keramika, apod. ). Použití: V AUTĚ – plochy z vinylu, plastu, skla, dřeva ( nárazníky, kryty kol, palubní desky, okna, ozdobné lišty, apod. V DOMÁCNOSTI A KANCELÁŘI – počítače, monitory, televizory, telefony, zahradní nábytek, dlažba, obklady, keramické, skleněné a dřevěné plochy. Má antistatické vlastnosti, které zabraňují opětovnému usedání prachu.

Čistič skel 500ml

Čistič skel 500ml    31,00 Kč

Kód 1272

Vysoce účinná směs pro čištění čelních, bočních a zadních skel automobilů, skel zrcátek, parabol, reflektorů, a jiných hladkých povrchů. Snadno a dokonale rozpouští jakýkoliv druh nečistoty jako mastnotu, nikotin, zbytky výfukových plynů hmyzu, apod.

Odstraňovač hmyzu 500ml

Odstraňovač hmyzu 500ml   49,00 Kč

Kód 1274

Vysoce účinná směs látek určená ke snadnému a rychlému odstranění zbytku hmyzu z čelních ploch automobilů, motocyklů, kamionů, apod. Během chvilky uvolní zbytky nečistot ze skleněných, plastových a kovových ploch

Čistič skel NanoTec 250ml

Čistič skel NanoTec 250ml    92,00 Kč

Kód 1275

Hluboké čištění skel díky MicroTec složení. Čistí povrch skla, snižuje poškození a odstraňuje povrchové škrábance. Díky použití se skřípání stěračů stane minulostí!

Čistič skel 600ml

Čistič skel 600ml    84,00 Kč

Kód 1277

Vysoce účinný přípravek. Důkladně čistí všechna skla, smaltované části a odstraňuje vodní kámen. Lze použít na vnitřní i venkovní stranu skel. Nezanechává stopy. Bez námahy odstraňuje zbytky výfukových plynů, nikotinu, hmyzu, silikonu, vosku a mastnoty.
Universální použití: skla, zrcátka, televizní obrazovky, brýle, motoristické přilby, apod.

Utěrka MIKRO 35 x 35cm

Utěrka MIKRO 35 x 35cm   29,00 Kč

Kód 1276

Utěrka z mikrovlákna čistí a leští bez použití chemie. Možnost použití na sucho i na mokro. Ideální použít mírně navlhčené. Nepoužívat aviváž a nedávat do sušičky. Při znečištěné přeprat mýdlem.

Ubrousky na skla 30ks

Utěrka MIKRO 35 x 35cm    50,00 Kč

Kód 1278

Produkt je určen k čištění vnitřních i vnějších částí automobilových skel, světel a ostatních skleněných doplňků.

Tyto utěrky mají trojí efekt:
1. Velmi dobře odstraní špínu
2. Garantují výbornou viditelnost
3. Zanechávají příjemnou vůni citrónu

Černá barva na pneu a plast 100ml

Černá barva na pneu a plast 100ml    55,00 Kč

Kód 1279

Vysoce kvalitní černý konzervační krém na všechny černé plasty a pneumatiky. Ošetřeným plochám navrací původní černou barvu, vzhled a zajišťuje dlouhodobou ochranu před UV zářením, stárnutím a popraskáním.

MULTI PROTECT 500ml

MULTI PROTECT 500ml    79,00 Kč

Kód 1281

Dlouhodobý ochranný přípravek na všechny plochy z plastu, pryže a kovu jako jsou např. plastové nárazníky, spojlery, lišty, prahy, pneumatiky, palubní desky, plastový nábytek, apod. Ošetřeným plochám navrací původní vzhled, zajistí dlouhodobou ochranu a lesk. Je antistatik.

Oživovač pneumatik a vnějších plastů 400ml

Oživovač pneumatik a vnějších plastů 400ml    75,00 Kč

Kód 1280

Celoroční dlouhodobá ochranná směs látek na všechny plochy z plastů a pryže jako jsou např. plastové nárazníky, spojlery, lišty, prahy, pneumatiky, palubní desky, plastový nábytek, apod. Ošetřeným plochám navrací původní vzhled a lesk. Je antistatická.

Silikol s houbičkou 100ml

Silikol s houbičkou 100ml    56,00 Kč

Kód 1282

Praktický přípravek pro každého a pro každé období. Určený k ošetření materiálů z plastů ( zrcátka, lišty, prahy, nárazníky, apod. ), gumy ( těsnění kolem dveří, pneumatiky, apod. ). Ošetřené plochy oživí, navrací původní vzhled, zvláční a zajistí dlouhodobou ochranu před vysokými teplotami, stárnutím a mrazem. Zabraňuje přimrzání gumového těsnění dveří a zavazadlového prostoru automobilu. Je netoxický a nedráždivý.Ošetřované plochy musí být dokonale čisté a suché.

Kartáč bez tyče

Kartáč bez tyče   142,00 Kč

Kód 1283

Kartáč bez tyče

Kartáč bez tyče    239,00 Kč

Kód 1285

Kartáč mycí teleskopický - 165cm

Kartáč mycí teleskopický - 165cm    362,00 Kč

Kód 1216

Kartáč mycí teleskopický - 310cm

Kartáč mycí teleskopický - 310cm    585,00 Kč

Kód 1284

Kartáč průtokový

Kartáč průtokový    189,00 Kč

Kód 1286

Kvalitní mycí kartáč.

Slouží k mytí karoserie automobilů, disků kol, apod.

Ergonomický tvar.

Barva: černá

Napojitelný s vodovodní hadicí

Kvalitní ALU tyč: 500mm

Kartáč průtokový

Kartáč průtokový    159,00 Kč

Kód 1287

Kartáč průtokový - jemný vlas

Kartáč průtokový - jemný vlas    62,00 Kč

Kód 1289

Stěrka na okna dřevěná

Stěrka na okna dřevěná    58,00 Kč

Kód 1290

Mycí sestava PROFI - 4 díly

Mycí sestava PROFI - 4 díly    825,00 Kč

Kód 1288

Profesionální, praktická sada obsahuje všechny prvky potřebné pro umýtí automobilu.
Odolná a lehká hliníková teleskopická tyč o délkce 150 cm.
Použitá technologie SOFTGIRP rukojeťi zajišťuje příjemnější použití, protože účinně izoluje od studené vody
tekoucí přes hliníkovou teleskopickou tyč
Set obsahuje praktický uzavírací ventil
Kvalitní štětiny zaručují bezpečný mytí.
Složení sady:
1ks kartáč s teleskopickou tyčí 150cm
1ks hadice o délce 15 m, která je vybavena koncovkou na zahradní hadici
1ks zahradní pistole s 5 různými funkcemi
1ks Houba se stěrkou na odstraňování hmyzu z oken a karoserie

Ubrousky na kůži 20ks

Ubrousky na kůži 20ks    50,00 Kč

Kód 1292

Ubrousky na plasty OCEAN 30ks

Ubrousky na plasty OCEAN 30ks    50,00 Kč

Kód 1294

Ubrousky na plasty VANILLA 30ks

Ubrousky na plasty VANILLA 30ks    50,00 Kč

Kód 1291

Ubrousky na ruce 30ks

Ubrousky na ruce 30ks    50,00 Kč

Kód 1293

Ubrousky na skla 30ks

Ubrousky na skla 30ks    50,00 Kč

Kód 1295

Utěrky MULTI 3ks 38 x 34cm

Utěrky MULTI 3ks 38 x 34cm    29,00 Kč

Kód 1296

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - ANTI-TABAK

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - ANTI-TABAK    70,00 Kč

Kód 1298

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - AQUA

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - AQUA    70,00 Kč

Kód 1300

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - BLACK

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - BLACK    70,00 Kč

Kód 1297

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - LEMON

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - LEMON    70,00 Kč

Kód 1299

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - NEW CAR

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - NEW CARempty    70,00 Kč

Kód 1301

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - VANILKA

Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - VANILKA    70,00 Kč

Kód 1302

Osvěžovač vzduchu gelový CD MELOUN + KIWI

Osvěžovač vzduchu gelový CD empty    69,00 Kč

Kód 1303

Osvěžovač vzduchu gelový CD GREEN TEA

Osvěžovač vzduchu gelový CD    69,00 Kč

Kód 1304

Osvěžovač vzduchu gelový CD TUTTI FRUTTI

Osvěžovač vzduchu gelový CD    69,00 Kč

Kód 1305

Osvěžovač vzduchu gelový CD CACTUS FLOWER

Osvěžovač vzduchu gelový CD    69,00 Kč

Kód 1306

Wunder-baum stromeček BROSKEV

Wunder-baum stromeček BROSKEV    33,00 Kč

Kód 1307

Wunder-baum stromeček CITRON

Wunder-baum stromeček CITRON    33,00 Kč

Kód 1308

Wunder-baum stromeček EVERFRESH

Wunder-baum stromeček EVERFRESH    33,00 Kč

Kód 1309

Wunder-baum stromeček JABLKO a SKOŘICE

Wunder-baum stromeček JABLKO a SKOŘICE    33,00 Kč

Kód 1310

Wunder-baum stromeček JARO

Wunder-baum stromeček JARO    33,00 Kč

Kód 1311

Wunder-baum stromeček KOKOS

Wunder-baum stromeček KOKOS emptyNaše cena 33,00 Kč

Kód 1312

Wunder-baum stromeček MOSCHUS

Wunder-baum stromeček MOSCHUS emptyNaše cena 33,00 Kč

Kód 1313

Wunder-baum stromeček NEW CAR

Wunder-baum stromeček NEW CAR emptyNaše cena 33,00 Kč

Kód 1314

 

Wunder-baum stromeček SPORT

Wunder-baum stromeček SPORT emptyNaše cena 33,00 Kč

Kód 1315

Wunder-baum stromeček VANILKA

Wunder-baum stromeček VANILKA emptyNaše cena 33,00 Kč

Kód 1316

Wunder-baum stromeček ZELENÉ JABLKO

Wunder-baum stromeček ZELENÉ JABLKO empty

Naše cena 33,00 Kč

Kód 1317

Kanystr na PHM plastový 5 litrů

Kanystr na PHM plastový 5 litrů    69,00 Kč

Kód 1318

Rezervní plastový kanystr pro pohonné hmoty. Certifikovaný.

Nové šroubové provedení uchycení nálevky ke kanystru.

Barva: černá

Vyrobené v Česká republic.

Kanystr na PHM plastový 10 litrů

Kanystr na PHM plastový 10 litrů    129,00 Kč

Kód 1319

Kanystr na PHM plastový 20 litrů

Kanystr na PHM plastový 20 litrů    159,00 Kč

Kód 1320

Kanystr na vodu plastový - 10 litrů

Kanystr na vodu plastový - 10 litrů    165,00 Kč

Kód 1321

Set 1

Autoleštěnka leštící ve spreji 400mlAutošampon bez vosku 1 litrHouba mycí DOUBLE    135,00Kč

Autoleštěnka leštící ve spreji 400ml, Autošampon bez vosku 1 litr, Houba mycí DOUBLE

Set 2

Autošampon s voskem 1 litrČistič skel 500ml    115,00Kč

Autošampon s voskem 1 litr, Čistič skel 500ml

Set 3

Cockpit spray 400ml NEUTRALAntifog 250ml    155,00Kč

Cockpit spray 600ml ANTI-TABÁK, Antifog 250ml

Set 4

Autoleštěnka renovační 150mlJelenice syntetická 35 x 40cm    119,00Kč

Autoleštěnka renovační 150ml, Jelenice syntetická 35 x 40cm

Set 5

Cockpit spray 400ml NEUTRALJelenice syntetická 35 x 40cmWunder-baum stromeček BROSKEV   149,00Kč

Cockpit spray 600ml BROSKEV, Jelenice syntetická 35 x 40cm, Wunder-baum stromeček BROSKEV

Set 6

Černá barva na pneu a plast 100mlFix na opravu laku 7,4mlJelenice syntetická 35 x 40cm    149,00Kč

Černá barva na pneu a plast 100ml, Fix na opravu laku 7,4ml, Jelenice syntetická 35 x 40cm

Set 7

Čistič skel 500mlUtěrka MIKRO 35 x 35cmOsvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml - BLACK   149,00Kč

MULTIPRO CLEANER 500ml, Utěrka MIKRO 35 x 35cm, Osvěžovač vzduchu do auta SUPREME 8ml

Set 8

Antifog 250mlCockpit spray 600ml CHERRY     149,00Kč

Antifog 250ml, Cockpit spray 600ml CHERRY

 

Set 9

Čistič potahů a koberců 600mlČistič skel 500mlUtěrka MIKRO 35 x 35cm    119,00Kč

Čistič čalounění 400ml, Čistič skel 500ml, Utěrka MIKRO 35 x 35cm

Set 10

Autolékárnička pro osobní vozy NOVÁHasicí spray 500ml    279,00Kč

Autolékárnička pro osobní vozy, Hasicí spray 500ml

Set 11

Cockpit spray 400ml NEUTRALAutoleštěnka leštící ve spreji 400mlHouba mycí JUMBO   169,00Kč

Cockpit spray 750ml ANTI-TABÁK, Autoleštěnka leštící ve spreji 400ml, Houba mycí JUMBO

Set 12

Odstraňovač asfaltových skvrn 500mlHouba mycí DOUBLE     119,00Kč

Odstraňovač asfaltových skvrn 500ml, Houba mycí DOUBLE

Set 13

Autošampon s voskem 1 litrHouba mycí JUMBO  99,00Kč

Autošampon s voskem 1 litr, Houba mycí JUMBO

Set 14

Autošampon bez vosku 1 litrHouba mycí DOUBLE     79,00Kč

Autošampon bez vosku 1 litr, Houba mycí DOUBLE

Set 15

Čistič potahů a koberců 600mlUbrousky na plasty OCEAN 30ks119,00Kč

Čistič čalounění 400ml, Ubrousky na plasty OCEAN 30ks                                                                      

Set 16

Autošampon s voskem koncentrát 33mlHouba mycí JUMBO  99,00Kč

Autošampon s voskem koncentrát 33ml, Houba mycí JUMBO

Set 17

Leštěnka barevná NANOTEC - černá 500mlČistič skel NanoTec 250mlJelenice syntetická 35 x 40cm    430,00Kč

Leštěnka barevná NANOTEC - černá 500ml, Čistič skel NanoTec 250ml, Jelenice syntetická 35 x 40cm

Set 18

Kapalina do ostřikovačů letní koncentrát 1:100 250mlWunder-baum stromeček JARO    89,00Kč

Kapalina do ostřikovačů letní koncentrát 1:100 250ml, Wunder-baum stromeček JARO