DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

S - clean

Mytí oken‚ mytí výloh

Okna a výlohy jsou to, co je při pohledu zvenku vidět jako první, a zároveň to, co nám umožňuje vidět vnějšek a co přivádí světlo, pokud se nacházíme uvnitř budovy. Okna a výlohy musí být dvojnásobně čisté právě proto, že jsou vidět z obou stran. A jak zajistit jejich dokonalou čistotu? Pomocí Úklidové firmy a služeb mytí oken a mytí výloh.      

www.ferropolymer.cz

Firma S-clean nabízí profesionální mytí oken domů, kanceláří a průmyslových prostor, obchodů, restaurací a dalších zařízení. Zvláštní pozornost je pak věnována mytí oken, jež vedou do rušných ulic, na která je často nutné použít speciálních čisticích prostředků. Nutno dodat, že S-Clean nepoužívá jen tak ledajaké čisticí přípravky jako jiné úklidové firmy. Naše chemikálie jsou stoprocentně účinné, ale také zdravotně nezávadné a certifikované pro svůj konkrétní druh využití.

Mytí oken i mytí výloh může stejně jako jiný úklid proběhnout jednorázově, třeba po malování nebo jiném krátkodobém znečištění, nebo je možno domluvit pravidelné mytí, aby byl jejich lesk konstantní a nikdy se nestalo, že začnou být zašlé. Při pravidelném mytí oken a výloh lze využít také výhod pro stálé zákazníky.

 

  • veškeré práce provádějí zkušení a školení odborníci pomocí certifikovaných čisticích prostředků

Má-li to někde vypadat tak, že tam proběhl úklid, musí nutně dojít také na mytí výloh a mytí oken. Proto se od naší úklidové firmy dočkáte těchto služeb na té nejlepší úrovni, která předčí všechny ostatní Úklidové firmy.Bez mytí oken a mytí výloh není úklid.