DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

S - clean

aviváže

ALTUS Vernus aviváž 1,5 l

Koncentrovaná aviváž vhodná pro všechny druhy prádla. Zjemňuje, změkčuje a parfemuje prádlo. Obsahuje neutralizační přísadu, která podporuje prodloužení životnosti prádla a zamezuje vzniku alergických reakcí uživatelů prádla. Zabraňuje vzniku elektrostatického náboje, a tím snižuje jeho následné znečištění prachem a smogem.

ALTUS Vernus aviváž 1,5 l     68,00Kč

Kód 1550

For You aviváž 1 l

Best 4 You aviváž blue je avivážní prostředek s nasládlou mandlovou vůní.

Přípravek je vhodný pro úpravu všech druhů prádla po praní. Zajišťuje komplexní ochranu prádla po praní, během sušení, žehlení a používání. Použitím přípravku se odstraňuje elektrostatický náboj, což má pozitivní vliv na výsledné vlastnosti vypraných textilií.

Doporučené dávkování: 
dávkování v ml na 4 – 5kg prádla: 120-140 ml, 70 ml na 10 litrů lázně pro ruční praní.

Best For You Blue aviváž 1 l Best For You Rose aviváž 1 l Best For You White aviváž 1 l    26,00Kč 

Kód 1551            Kód 1552             Kód 1553

Saly Baby aviváž 1 l   !!! DOPORUČUJEME!!!

Saly Baby aviváž je koncentrovanou aviváží, která byla vyvinuta speciálně k použití při praní dětského prádla s přídavkem jemné krémové vůně.

Přidáním aviváže do pracího programu je dětské prádlo po vyprání na dotek hebké a měkké, zároveň s antistatickým účinkem umožňující volný a příjemný pohyb a snadné žehlení. Pro vhodné ošetření prádla Vašich miminek a dětí doporučujeme používat spolu s pracím práškem nebo pracím gelem Saly Baby.

Saly Baby aviváž 1 l     55,00Kč 

Kód 1554

Saly  aviváž 1 l

Saly aviváž  je koncentrovaný avivážní prostředek se svěží vůní vhodný pro všechny druhy prádla.

Zajišťuje komplexní ochranu prádla po praní, během sušení, při žehlení a používání. Použitím aviváže se odstraňuje elektrostatický náboj z textilních vláken, což má pozitivní vliv na výsledné vlastnosti vypraných textilií

Dávkování

Pro jednoduché dávkování použijte uzávěr od aviváže s doporučeným dávkováním dle tabulky. 1L koncentrovaného přípravku odpovídá 4L běžné aviváže. Výrobek lze použít přímo jako koncentrát nebo lze připravit nekoncentrovaný roztok smícháním 1 litru přípravku Saly aviváž a 4 litrů vody.

Saly Sensitive aviváž 1 l Saly Harmony aviváž 1 l Saly Vanilla aviváž 1 l    55,00Kč     

Kód 1555             Kód 1555            Kód 1557