DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

S - clean

GUAa - produkty

GUAa disinfectant revolution - bezchlórová chemie, dezinfekční prostředky           Bezchlórová chemie GUAa

GUAa Home - bez chlórová dezinfekce povrchů a ploch, odstranění zápachu a likvidace plísní

Přípravky Dezisan jsou určené pro dezincekci v domácnosti.Likvidují zápach v ledničce, pračce, myčce, odpadkových košů.Dezinfikují kuchyňské linky včetně vybavení, odstraňují plísně. Přípravky Dezisan jsou taktéž k použití v koupelně a na toaletách. Přidáním přípravku přímo do pračky, lze dezinfikovat prádlo.

Sada pro domácnosti malá

Dezisan Spray   0,5L   Cena: 110,- Kč vč. DPH            Kód 1562

Dezisan               1L   Cena: 220,- Kč vč. DPH            Kód 1563

Dezisan               3L   Cena: 647,- Kč vč. DPH            Kód 1564

Dezisan               5L   Cena: 1 065,- Kč vč. DPH         Kód 1565


 

GUAa FITNESS – bez chlórová dezinfekce solárií, saun, fitness a welness zařízení

Bez chlórové dezinfekční prostředky řady GUAa FITNESS jsou určeny pro dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů, předmětů a nástrojů ve fitness a wellness centrech, soláriích, kadeřnických a kosmetických salónech, saunách a jiných sportovních a rekreačních zařízeních.

Dezinfekce GUAa FITNESS likviduje bakterie, viry a plísně, odstraňuje zápachy organického původu (pot), neobsahuje žádné agresivní látky, nedráždí pokožku, nezapáchá (naopak příjemně voní), nepoškozuje materiály – je nekorozivní, neodbarvuje látky ani žádné jiné předměty a pomůcky.

Střední sada bezchlórové dezinfekce GUAa FITNESS

Dezisan Fitness Spray     0,5 L                 Cena: 110,- Kč vč. DPH         Kód 1566

Dezisan Fitnes                  1 L                     Cena: 220,- Kč vč. DPH          Kód 1567   

Dezisan Fitnes                  3 L                     Cena: 647,- Kč vč. DPH          Kód 1568   

Dezisan Fitnes                  5 L                     Cena: 1 065,- Kč vč. DPH       Kód 1569   

Přípravky DEZISAN Fitness Spray a DEZISAN Fitness jsou  určeny pro dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů, předmětů a nástrojů ve fitness a wellness centrech, soláriích, kadeřnických a kosmetických salónech, saunách a jiných sportovních a rekreačních zařízeních.

Vlastnosti:Přípravky DEZISAN Fitness a DEZISAN Fitness Spray likvidují bakterie, viry, plísně, odstraňují pachy. Nepoškozují žádné materiály – nebělí, nepoškozují barvy, materiály nijak neznehodnocují. Neobsahují agresivní nebo hořlavé látky jako chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Přípravky nezanechávají nepříjemný zápach, naopak příjemně voní. Přípravky nedráždí pokožku, nevyvolávají alergické reakce.

DEZISAN Fitness Spray je určen k přímému použití, neředí se. Postřikem můžete dezinfikovat veškeré vybavení v saunách, soláriích, kadeřnických a beauty salonech, fitness a wellness centrech: lavice, stoly, křesla, kliky, cvičební stroje a pomůcky, toaletní prkénka, umyvadla, odpadkové koše. Přípravkem odstraníte zápach z koberců, čalounění, toalet a šaten. Rozptýlením přípravku do prostoru (po ukončení provozu) ozdravíte celkově prostředí, a to zejména v období rozšířených chřipkových či jiných epidemiích.

DEZISAN Fitness je koncentrát určený k dalšímu ředění. Pro mytí a dezinfekci podlah a větších ploch: přidejte 30 ml koncentrátu na 1 litr vody do kbelíku Při dezinfekci prádla postříkejte silně znečištěné prádlo přípravkem DEZISAN Fitness Spray. Následně do hlavního praní (přes zásobník na prací prášek) přidejte 200 ml DEZISANu Fitness. Dezinfikujete tím jak prádlo, tak také samotnou pračku.

Ředění koncentrátu DEZISAN Fitness na DEZISAN Fitness Spray: Nalijte 70 ml DEZISANu Fitness do původního rozprašovače DEZISAN Fitness Spray a doplňte vodou. Tímto ředěním získáte originální náplň. Z 1 litru koncentrátu tak připravíte až 14 rozprašovačů DEZISAN Fitness Spray!

GUAa PETS - bezchlórová dezinfekce pro chovatelská zařízení a veterinární prostory

Bezchlórová dezinfekce řady GUAa PETS je revoluční novinkou pro chovatele domácích a exotických zvířat. DEZISAN Spray Vettex je tekutý dezinfekční přípravek pro dezinfekci chovatelských zařízení, pomůcek a veterinárních prostor. Kromě profesionálního použití pro účely veterinárních stanic se DEZISAN Spray Vetex používá i na dezinfekci zvířecích boxů, budek, kotců, pelechů, klecí, terárií, akvárií a míst, kde se zvířátka pohybují.

DEZISAN Spray Vettex 0,5l

Dezisan Spray Vettex  0,5L     Cena: 279,- Kč vč. DPH         Kód 1570

Dezisan Spray Vettex     1L     Cena: 469,- Kč vč. DPH         Kód 1571

DEZISAN Spray Vettex dezinfikuje, odstraňuje zápach organického původu, likviduje plísně, neobsahuje chlór, nepoškozuje žádné materiály. Je nehořlavý, neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky.

DEZISAN Spray Vettex je tekutý dezinfekční prostředek. Je určen k okamžitému použití na dezinfekci všech povrchů, předmětů a ploch ve veterinárních ordinacích a veřejných prostorách, útulcích a domácnostech. Kromě profesionálního použití pro účely veterinárních stanic se používá také k dezinfekci zvířecích boxů, budek, kotců, pelíšků, klecí, polštářů, domečků, matrací, terárií, akvárií, chovatelských pomůcek (kartáče, hračky) a dalších míst, kde se zvířátka zdržují.

Vlastnosti: Dezisan Spray Vettex je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Dezinfikuje, odstraňuje zápach organického původu, likviduje plísně. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem.

Aplikace: Nastříkejte na plochu a nechejte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Polymerovou vrstvu je možné odstranit opláchnutím vodou po uplynutí předepsané doby. Aplikuje se i za přítomnosti zvířat.

GUAa PROFI - profesionální dezinfekce povrchů a ploch

Bez chlórové dezinfekční prostředky řady GUAa PROFI jsou určeny pro dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a vybavení ve zdravotnických zařízeních (možné používat i v přítomnosti lidí), v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, veřejných prostorách a jejich zařízeních. Dezinfekce GUAa PROFI je určená pro profesionální použití.

DEZISAN Profi 1 l

Dezisan Profi     1L    Cena: 416,- Kč vč. DPH            Kód 1572

Dezisan Profi     3L    Cena: 1 228,- Kč vč. DPH         Kód 1573

Dezisan Profi     5L    Cena: 2 038,- Kč vč. DPH         Kód 1574

Dezisan Profi   10L    Cena: 4 064,- Kč vč. DPH         Kód 1575

 

Dezinfekce GUAa PROFI je charakteristická dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem. V běžných pracovních koncentracích nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Ošetřené povrchy nemění barvu. Dezinfekce neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné tekavé ani leptavé látky. Dezinfekce GUAa PROFI je nehořlavá, nemá vedlejší účinky.

DEZISAN Profi je koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený pro dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a vybavení ve zdravotnických zařízeních (možné používat i v přítomnosti lidí), v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, veřejných prostorách a jejich zařízeních. Přípravek je určen pro profesionální použití.

V běžných pracovních koncentracích nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Ošetřené povrchy nemění barvu a vlastnosti. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné tekavé ani leptavé látky. Je nehořlavý. Nemá vedlejší účinky.

Je charakteristický dlouhotrvajícím antibakteriálním (G+ a G- bakterie), antivirovým (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus) a protiplísňovým (MM. Terrae, M. avium) účinkem.

Preventivní dezinfekce 20 ml koncentrátu na 1 litr vody (2% roztok), dezinfekce ložiska infekce 50 ml koncentrátu na 1 litr vody (5% roztok). Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Minimální doba expozice: 15 min. Teplota vody neovlivňuje účinek prostředku. Vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

GUAa POOL - bezchlórová bazénová chemie a chemie pro vířivé vany

Bezchlórová chemie GUAa je určena všem, kteří hledají alternativu chlóru. Přípravky GUAa POOL dlouhodobě a s maximální účinností likvidují viry, plísně a bakterie, zabraňují množení mikroorganismů.

Na rozdíl od chlórových preparátů má GUAa POOL vysoké algicidní účinky – potlačuje růst řas. Bezchlórová chemie GUAa je vhodná pro všechny typy domácích bazénů, s filtrací i bez filtrace, venkovní i zastřešené, do vířivých van a zahradních jezírek.

Ošetřená voda je vhodná pro alergiky, astmatiky, ekzematiky, ideální pro rodiny s dětmi a jedince s citlivou pokožkou. Voda není cítit po chlóru, neničí plavky, nedráždí pokožku, oči ani sliznice, nenarušuje stavbu ani technologii bazénu či vířivé vany, nebělí bazénovou fólii.

GUAa je vysoce účinná bazénová chemie pro úpravu bazénové vody bez chlóru, která spolehlivě udrží vodu křišťálově čistou bez mikroorganismů a řas. Nejen bezchlórová bazénová chemie, ale také bezchlórová chemie pro vířivé vany dezinfikuje vodu, likviduje řasy, dodává vodě nezbytný kyslík a odstraňuje nežádoucí pěnu.

Kompletní sada bezchlórové bazénové chemie pro velké bazény (nad 20 m3)

Sada bazénové chemie pro velké bazényCena:1 489,- vč. DPH    Kód 1576

Sada je určena pro všechny typy bazénů s filtrací – venkovní i zastřešené.

Obsahuje:

 • GUAa-POOL (1 litr) – běžná polymerová dezinfekce vody a likvidace řas
 • GUAa-POOL Shock (1 litr) – šoková polymerová dezinfekce při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny, zazimování bazénu
 • GUAa-OXI (1,3 kg) – oxidace vody, odstranění organických nečistot, projasnění vody
 • GUAa-FLOCK (1 litr) – polymerový vločkovač a zjiskřovač bazénové vody

Voda ošetřená těmito výrobky nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udrží vodu ve Vašem bazénu kříšťálově čistou po celou sezónu. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii bazénu a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody.

GUAa je bazénová chemie nové generace.  Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky.  Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu.

Dávkování:

Dávkujete pouze 1× za 12 dní přímo do bazénu nebo přes filtrační zařízení.

 

Kompletní sada bezchlórové bazénové chemie GUAa pro malé bazény (do 20 m3)

Sada bazénové chemie pro malé bazényCena:1 199,-Kč vč. DPH    Kód 1577

Sada je určena pro všechny typy bazénů – pro venkovní i zastřešené, s filtrací i bez filtrace.

Obsahuje:

 • GUAa-POOL Junior (1 litr) – běžná polymerová dezinfekce vody a likvidace řas
 • GUAa-POOL Shock (1 litr) – šoková polymerová dezinfekce při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny, zazimování bazénu
 • GUAa-OXI (0,8 kg) – oxidace vody, odstranění organických nečistot, projasnění vody
 • GUAa-FLOCK (1 litr) – polymerový vločkovač a zjiskřovač bazénové vody

Voda ošetřená těmito výrobky nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udrží vodu ve Vašem bazénu kříšťálově čistou po celou sezónu. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii bazénu a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody.

GUAa je bazénová chemie nové generace. Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu.

Dávkování:

Dávkujete pouze 1× za 12 dní přímo do bazénu nebo přes filtrační zařízení.

 

Sada bezchlórové chemie GUAa pro vířové vany

Sada bezchlórové chemie GUAa pro vířové vanyCena:1 689,- Kč vč. DPH    Kód 1578

Sada je určena pro všechny typy vířivých van.

Obsahuje:

 • GUAa-WHIRLPOOL (1 litr) – běžná polymerová dezinfekce vody a likvidace řas
 • GUAa-WHIRLPOOL Antifoam (1 litr) – odpěňovač – přípravek odstraňující nežádoucí pěnu z vířivých van
 • GUAa-OXI (0,8 kg) – oxidace vody, odstranění organických nečistot, projasnění vody
 • pH minus (1,4 kg) – přípravek na snížení pH vody ve vířivé vaně

Sadu vonných esencí (6×15 ml) – sada vonných esencí pro všechny typy vířivých van. Dávkování 15 ml/1 m3 vody

Voda ošetřená bezchlórovými přípravky GUAa nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udrží vodu ve Vaší vířivé vaně křišťálově čistou. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii vířivé vany a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody.

GUAa je bezchlórová chemie nové generace. Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky.

Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu.

Dávkování:

Dávkuje se pouze 1× za 7–14 dní přímo do vířivé vany.

 

Sada vonných esencí GUAa pro vířivé vany

Sada vonných esencí GUAa pro vířivé vanyCena:289,-Kč vč. DPH    Kód 1579

Obsahuje:

 • Bergamot (15 ml) – vonná esence pro všechny typy vířivých van
 • Ylang – ylang (15 ml) – vonná esence pro všechny typy vířivých van
 • Regenerační (15 ml) – vonná esence pro všechny typy vířivých van
 • Směs k uvolnění dýchání (15 ml) – vonná esence pro všechny typy vířivých van
 • Alpská relaxační směs (15 ml) – vonná esence pro všechny typy vířivých van
 • Grapefruit (15 ml) – vonná esence pro všechny typy vířivých van

Vonné esence byly vyvinuty s ohledem na používání bezchlórové dezinfekce GUAa ve vířivých vanách. Nemají vliv na kvalitu vody, neobsahují alkohol a ani jiné látky, které mohou mít vliv na komfort uživatelů vířivých van. Složení bylo speciálně vyvinuto s předními odborníky a je unikátní na trhu s vonnými esencemi.

Vonné esence GUAa jsou vhodné pro všechny typy vířivých van. Aplikují se přímo do vířivé vany a po řádném promíchání se plně rozvine příjemné aroma.

Dávkování:

15 ml/1m3 vody. Aplikuje se přímo do vody při zapnuté cirkulaci případně při zapnutých masážních tryskách. Pro vyvinutí silnějšího aroma je možné dávku zdvojnásobit.

Upozornění:

Vonné esence vzhledem k používaným koncentracím ve vodě nemají žádné léčivé účinky. Jedná se primárně o aromaterapii.

 

DUKE pH – kapkový tester pro vířivé vany

DUKE pH – kapkový tester pro vířivé vanyCena:219,- Kč vč. DPH    Kód 1580

Četnost měření:

Měření doporučujeme provádět 1× týdně. Doporučená úroveň pH je 7,2-7,6 dle barevného terčíku, který je k testeru přibalen.

Postup měření:

 1. Kelímek a víčko dobře vypláchněte zkoušenou vodou
 2. Kelímek naplňte zkoušenou vodou po rysku
 3. Přidejte 5 kapek činidla pH
 4. Kelímek uzavřete víčkem a promíchejte
 5. Hodnotu pH určíte porovnáním s barevnými terčíky

Při porovnání držte kelímek bez víčka 3-5 cm nad bílou plochou mezi barevnými terčíky a při pohledu shora vyhledejte barevně shodný terčík. Pokud je zbarvení svým odstínem mezi dvěma terčíky, výsledek v tomto rozmezí odhadněte.

Hodnotu odečítejte otočením karty s terčíky optimálně ke světlu (u okna, při slunečném počasí venku ve stínu, apod.).

Bezchlórové vlhčené dezinfekční ubrousky

DEZISAN Wipes

DEZISAN Wipes FitnessCena:519 Kč vč. DPH      Kód 1581

Dezinfekční vlhčené ubrousky jsou určeny pro dezinfekci všech ploch, povrchů a předmětů a nástrojů ve fitness a wellness centrech, soláriích, kadeřnických a kosmetických salónech, saunách a jiných sportovních a rekreačních zařízeních. Jsou charakteristické silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály.

Vlastnosti: Ubrousky jsou nehořlavé, nepoškozují žádné materiály – jsou nekorozivní. Neobsahují chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemají vedlejší účinky. Jsou bezpečné pro člověka, zvířata i rostliny.

Použití: Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Čas potřebný pro biocidní účinek: 60 minut nebo do zaschnutí.